

Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart
Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart is een koptelefoon in de kleur zwart. Belangrijke kenmerken: EAN 4010118717789, Type Over-ear. Vergelijk hieronder de actuele prijs bij 2 winkels en bekijk de volledige specificaties.
Prijzen vergelijken
Prijzen van meerdere winkels naast elkaar; de laagste staat bovenaan. Bestellen en betalen doe je altijd bij de winkel zelf.
| Winkel | Prijs | Levertijd | |
|---|---|---|---|
| Hobolaagste | € 799 | 1-2 werkdagen | Bestel hier |
| Expert op voorraad | € 879 | Vandaag voor 11:30 besteld, volgende werkdag in huis | Bestel hier |
Specificaties
| Merk | Beyerdynamic |
| EAN | 4010118717789 |
| Kleur | Zwart |
| Type | Over-ear |
Veelgestelde vragen over de Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart
Wat kost de Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart?
De Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart kost vanaf € 799, vergeleken over 2 winkels. De laagste prijs staat bovenaan in de prijstabel.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart?
EAN: 4010118717789, Type: Over-ear. De volledige specificatielijst vind je in de tabel hierboven.
Waar koop ik de Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart het voordeligst?
Op dit moment is Hobo het goedkoopst met € 799. Prijzen wisselen, dus check altijd de actuele tabel; bestellen en betalen doe je bij de winkel zelf.
Is de Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart een goede keuze?
De Beyerdynamic T5 Over-ear hoofdtelefoon Zwart scoort 4,8 uit 5. Zet hem met de vergelijkknop naast andere koptelefoons om op prijs en specificaties de beste keuze te maken.
Vergelijkbare koptelefoons


Trust Ayda ENC-headset voor pc (USB) Headset Zwart
Koptelefoons
Shokz OpenRun Mini USB-C On-ear hoofdtelefoon Zwart
Koptelefoons