⚙️Specs naast elkaar🔍OnafhankelijkSnel filteren📊Altijd up-to-date
Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars
Shokz

Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars

★★★★ 4,0 · Koptelefoons
vanaf € 139

Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars is een koptelefoon in de kleur paars. Belangrijke kenmerken: EAN 810202687400, Type In-ear. Vergelijk hieronder de actuele prijs en bekijk de volledige specificaties.

MerkShokzEAN810202687400KleurPaarsTypeIn-ear

Prijzen vergelijken

Prijzen van meerdere winkels naast elkaar; de laagste staat bovenaan. Bestellen en betalen doe je altijd bij de winkel zelf.

WinkelPrijsLevertijd
Expertlaagste op voorraad€ 139Vandaag voor 16:00 besteld, volgende werkdag in huisBestel hier

Specificaties

MerkShokz
EAN810202687400
KleurPaars
TypeIn-ear

Veelgestelde vragen over de Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars

Wat kost de Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars?

De Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars kost vanaf € 139. Je bestelt rechtstreeks bij de winkel.

Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars?

EAN: 810202687400, Type: In-ear. De volledige specificatielijst vind je in de tabel hierboven.

Waar koop ik de Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars het voordeligst?

Op dit moment is Expert het goedkoopst met € 139. Prijzen wisselen, dus check altijd de actuele tabel; bestellen en betalen doe je bij de winkel zelf.

Is de Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars een goede keuze?

De Shokz OpenDots Air In-ear oordopjes Paars scoort 4,0 uit 5. Zet hem met de vergelijkknop naast andere koptelefoons om op prijs en specificaties de beste keuze te maken.

Vergelijkbare koptelefoons